राई काजी चाम्लिंङको शब्द ,संगीत रहेको ‘दुई थुङ्गा फूल’ सार्वजनिक(भिडियो)  | Jana Aawaj News

राई काजी चाम्लिंङको शब्द ,संगीत रहेको ‘दुई थुङ्गा फूल’ सार्वजनिक(भिडियो) 

पढ्न लाग्ने समयः < 1 मिनेट
राई काजी चाम्लिंङको शब्द ,संगीत रहेको ‘दुई थुङ्गा फूल’ सार्वजनिक(भिडियो)  : Jana Aawaj News

काठमाडौं ।गायक तथा संगीतकार रोशन राई (पालुवा स्टार)को नयाँ गीत ‘दुई थुङ्गा फूल’ सार्वजनिक भएको छ। राई काजी चाम्लिंङको शब्द ,संगीत र लोकेश चाम्लिंङको एरेन्ज रहेको गीतलाई गायक रोशनकै युट्युब च्यानल मार्फत रिलिज गरिएको हो ।

हसन राइको प्रस्तुतीमा बनेको गीतको भिडियोमा कलाकारहरु जीवन भट्टराई र समापिका गौतम अभिनय रहेको छ । बियोगान्त प्रेमकथा देखाइएको भिडियोमा  लक्ष्मी बर्देवाको कन्सेप्ट र जीवन भट्टराईकै निर्देशन रहेको छ । भिडियोमा बुद्ध थापाको सिनेमाटोग्राफी र बिष्णु खड्काको कलर ग्रेडिंङ तथा सम्पादन रहेको छ । गायक तथा संगीतकार रोशन राईको यसअघिका दर्जनौ गीतहरुले चर्चा बटुलिसकेका छन्  ।

(भिडियो) 
https://youtu.be/6OQadyT6lLg?si=521CYVK4L8jAXlzq

+ posts