आज देशका केहि भागहरुमा मेघगर्जन,चट्याङ्ग सहित हल्का वर्षा हुने | Jana Aawaj News

आज देशका केहि भागहरुमा मेघगर्जन,चट्याङ्ग सहित हल्का वर्षा हुने

पढ्न लाग्ने समयः < 1 मिनेट
आज देशका केहि भागहरुमा मेघगर्जन,चट्याङ्ग सहित हल्का वर्षा हुने : Jana Aawaj News

काठमाडौं । आज देशका केहि भागहरुमा मेघगर्जन,चट्याङ्ग सहित हल्का वर्षा हुने मौसम पुर्वानुमान महाशाखाले जानकारी गराएको छ ।

आज दिउँसो भने, कोशी प्रदेश, बागमती प्रदेश र गण्डकी प्रदेशमा आंशिक देखि साधारणतया बदली रही बाँकी भू-भागमा आंशिक बदली देखि मौसम मुख्यतया सफा रहने छ। कोशी प्रदेश, बागमती प्रदेश र गण्डकी प्रदेशका थोरै स्थानहरूमा तथा बाँकी भू-भागका एक-दुई स्थानमा मेघगर्जनरचट्याङ्ग सहित हल्का देखि मध्यम वर्षाको सम्भावना रहेको छ।

मधेश प्रदेशका एक-दुई स्थानमा हावा हुरीको पनि सम्भावना रहेको छ । त्यसैगरी रातीː कोशी प्रदेश, बागमती प्रदेश र गण्डकी प्रदेशका पहाडी भू-भागमा आंशिक देखि साधारणतया बदली रही बाँकी भू-भागमा आंशिक बदली देखि मौसम मुख्यतया सफा रहने छ। कोशी प्रदेशको थोरै स्थानहरुमा तथा बाँकी प्रदेशका एक-दुई स्थानमा मेघगर्जनरचट्याङ्ग सहित हल्का देखि मध्यम वर्षाको सम्भावना रहेको छ ।

+ posts